розповіді про родину
...
Переглядів: 12
15.05.2022 -
    У зоопарку я побачила слона.     Тварина поважно ходила по вольєру. Слон зовсім не зважав на відвідувачів зоопарку. Великими вухами і хвостом відмахувався від мух. Набирав хоботом пісок і сипав на себе.     Слон – це велика тварина. ***    
...
Переглядів: 11
15.05.2022 -
     Уявляю себе володарем часу.      Коли згадую, як хороше влітку, тоді хочу продовжити літні канікули. На жаль, коли вони будуть безмежними, то я мало чого знатиму. Ось тому розумію, що канікули не можуть тривати вічно.      І тоді я скорочу їх, щоб знову поспішити до школи.    
...
Переглядів: 125
18.12.2021 -
     Українські діти замовляють подарунки святому Миколаю.      Минулого року я розповів батькам про свою мрію. Тоді мама запропонувала викласти свої побажання у листі. Я залюбки написав святому.      Миколай здійснив мою мрію. Тепер я зможу навчитися кататися на ковзанах.    
...
Переглядів: 162
18.12.2021 -
   Я люблю грати у футбол.    У вільний час ходжу на стадіон біля школи. З друзями залюбки ганяю м’яча. Забив не одного гола.    Спортивні ігри на стадіоні корисні для здоров’я.     
...
Переглядів: 115
18.12.2021 -
— Здрастуй. — Здрастуй. — Як тебе звуть? — Моє ім’я Читалочка. А як тебе звуть? — Моє ім’я Деніел. — Як справи? — Добре, дякую. А як твої? — Добре також. Дякую. — До побачення, Читалочка. — До побачення, Деніел.    
...
Переглядів: 133
18.12.2021 -
    Мені подобається футбол.     Я з татом вболіваю за нашу збірну. Намагаюся не пропускати жодної трансляції їхніх  матчів.     Також залюбки дивлюся змагання міжнародного рівня. Гравці захоплюють своєю майстерністю.     
...
Переглядів: 155
18.12.2021 -
    Мені подобаються зимові свята.     Від Нового року чекаю подарунків. Хочу знову одягнути маскарадний костюм. Люблю через вікно дивитися на новорічний салют. У вихідні залюбки на відвідаю бабусю і дідуся.     Новий рік - це радісне свято!    
...
Переглядів: 122
17.12.2021 -
  Мене зацікавив парк динозаврів.   Цікаво побачити тварин, яких бачив на малюнках, об’ємними. А ще вони рухаються і видають звуки.   Впевнений, що дізнаюся багато нового про цих давніх тварин! ***     У зоопарку я побачила слона.     Тварина поважно ходила по вольєру. Слон зовсім не зважав на відвідувачів зоопарку. Великими вухами і хвостом відмахувався від мух. Набирав хоботом пісок і сипав на себе.       Слон – це велика тварина.
...
Переглядів: 98
17.12.2021 -
   Я мрію побувати в Туреччині.    Там гарні готелі для туристів. Можна побачити традиції іншого народу.    Хочу цікаво відпочити і засмагнути.    
...
Переглядів: 128
17.12.2021 -
   Мені хотілося би потрапити на томатний фестиваль.    На такому святі усім весело. Цікаво побачити томатні ріки, потім відмитися зі шлангу  пожежної машини.     Томатний фестиваль мені нагадує гру в сніжки.    
...
Переглядів: 114
17.12.2021 -
   День народження – найцікавіше свято.    Його відзначаємо щороку. Минулорічне свято провів з друзями в аквапарку.    Усім було дуже весело та цікаво. Я також отримав гарні подарунки.  
...
Переглядів: 104
17.12.2021 -
   Мене звати Василь.    Таке гарне ім’я вибрав для мене батько. Грецькою мовою воно означає царський.    Своєю поведінкою намагаюся відповідати цьому імені.     ***       Мене звати Тарас.     Я зі своїм другом тезки. Ім’я Тарас грецького походження. Воно означає бунтівник. Ми також любимо стояти за правду.     Мені з другом подобаються наші імена.  
...
Переглядів: 116
17.12.2021 -
   В Україні також є мальовничі місця.    У Карпатах можна побачити чисте озеро Синевир. Навесні манить туристів Долина нарцисів. Цікаво побувати в заповіднику «Асканія-Нова».    Мальовничі місця ваблять багатьох туристів.          У Карпатах є Долина нарцисів.     У затишній долині між високих гір росте безліч нарцисів. Навесні туристів чарує дивовижний квітковий килим.      Долина нарцисів – це
...
Переглядів: 98
17.12.2021 -
   Торти – мої улюблені ласощі.    Вони дуже смачні та поживні. Мама пече їх на свята. Залюбки допомагаю під час приготування.      Я люблю смакувати торти.    
...
Переглядів: 108
17.12.2021 -
Мене звати Сергій Биков. Зараз мені дев’ять років. Я живу в столиці України. Навчаюся в четвертому класі.   ***
...
Переглядів: 105
17.12.2021 -
  Я мрію стати ландшафтним дизайнером.   Саме тому хочу здійснити віртуальну подорож у парк «Софіївка». Він знаходиться у місті Умані. На моніторі зможу уважно роздивитися чудовий парковий дизайн.   Віртуальна подорож буде цікавою для мене.     ***      З нетерпінням чекаю екскурсії до зоопарку.  Мрію побачити живого слона й носорога. Зробити селфі біля жирафа і потішних мавпочок. Спостерігати за купання у басейні товстелезного бегемота.
...
Переглядів: 96
17.12.2021 -
   Я чудово провів літні канікули!   З батьками побував на Чорному морі. Відпочивав у мальовничому селі, де мешкають бабуся з дідусем. Ми ходили в ліс по гриби та ягоди. Познайомився з новими друзями.  Як чудово, що є літні канікули!
...
Переглядів: 108
17.12.2021 -
   Є  дуже важливі професії. Наприклад, лікар.    Він лікує певні захворювання, позбавляє болю. Часто лікар рятує життя людини. Ця професія дуже складна і потрібна. Щоб стати лікарем, необхідно багато вчитися.        Лікар  – дуже важлива професія.     
...
Переглядів: 270
9.09.2021 -
  Я мрію бути відеоблогером. Це зовсім нова, але дуже цікава професія.   Хотів би розповідати людям про дивовижні місця нашої Землі. Я дуже люблю подорожувати. Міг би побувати у різних куточках рідної країни. Залюбки відвідав би інші держави. Звичайно, поїхати кудись самому, щоб потім розповісти людям про цікаві місця, звичаї та життя їхніх  мешканців – це дуже мало. Така професія вимагає додаткових знань, щоб стати найцікавішим розповідачем.      
...
Переглядів: 131
9.09.2021 -
   Чи корисний лимонад для людини?     Одні люди вважають його шкідливим. Усі знають, що він містить багато цукру. Такі продукти висококалорійні. Їхнє надмірне вживання веде до ожиріння, хвороби. Часто для смаку і тривалого зберігання виробники додають барвники, есенції. А вуглекислий газ сприяє руйнуванню емалі зубів.     Але цей напій має як противників, так і прихильників. Вони переконані, що лимонад – це навіть корисний напій. Особливо тоді,
...
Переглядів: 836
9.09.2021 -
Одного ранку сталась повчальна історія.     Молодший брат пообіцяв погодувати собаку. Сестра була на гуртку, а я ще в школі. Коли повернувся у дім, то зрозумів, що пакет з кормом залишався запечатаним. Я швидко погодував голодного Барса. Собака радів моєму поверненню.     Годинник пробив вечір, коли повернувся брат. Він був у свого друга. Йому стало соромно. Він вибачився за те, що не виконав обіцянку.     
...
Переглядів: 211
9.09.2021 -
План Де відбуватимуться події? У джунглях. Коли відбуватимуться події? У давнину. З чого все почнеться? Якось у головного героя зникнуть чорні смуги. Що буде далі? Тигр відправиться на пошуки зниклих смуг. Чим закінчиться? Він знайде свої смуги в озері, у ньому він купався напередодні.    Жив собі в джунглях звичайнісінький тигр. Його хутро коричневого кольору було розписане тонкими чорними смугами.  Як і всі котячі мав довгий хвіст і чутливі
...
Переглядів: 183
9.09.2021 -
   Тигр – персонаж моєї казки.     Ще зовсім нещодавно тигр був звичайною твариною. Його хутро коричневого кольору було розписане тонкими чорними смугами.  Як і всі котячі мав довгий хвіст і чутливі вуса. Серед тварин виділявся граційною поставою та міцною статурою.    Якось він змінився. Коли щезли його чорні  смуги, тигр уже не виглядав таким страшним. Тепер він був схожим на величезну кішку.  
...
Переглядів: 185
9.09.2021 -
Назад
Вперед