про Музей хліба
...
Переглядів: 82
10.04.2023 -
Доброго дня, бабусю й дідусю! Дякуємо вам за чудові канікули. Як хоро­ше було влітку в селі! Ми вже другий місяць ходимо до школи. Обіцяємо добре вчитись і про все писати! Будь ласка, запросіть нас у гості на зимові канікули! Ми дуже хочемо покататися з гірки на лижах і санчатах. До побачення! Ваші онуки _________________________.
...
Переглядів: 238
28.12.2022 -
Калина є популярним рослинним символом України. Її червоні грона символізують кров героїв в боротьбі за українську землю. Вербові котики освячуємо напередодні Великодня – символу відродження. А чорнобривці нерозривно пов’язані з батьківським порогом, родинними цінностями.    
...
Переглядів: 332
14.06.2022 -
розповіді про родину
...
Переглядів: 466
15.05.2022 -
    У зоопарку я побачила слона.     Тварина поважно ходила по вольєру. Слон зовсім не зважав на відвідувачів зоопарку. Великими вухами і хвостом відмахувався від мух. Набирав хоботом пісок і сипав на себе.     Слон – це велика тварина. ***    
...
Переглядів: 326
15.05.2022 -
     Уявляю себе володарем часу.      Коли згадую, як хороше влітку, тоді хочу продовжити літні канікули. На жаль, коли вони будуть безмежними, то я мало чого знатиму. Ось тому розумію, що канікули не можуть тривати вічно.      І тоді я скорочу їх, щоб знову поспішити до школи.    
...
Переглядів: 683
18.12.2021 -
     Українські діти замовляють подарунки святому Миколаю.      Минулого року я розповів батькам про свою мрію. Тоді мама запропонувала викласти свої побажання у листі. Я залюбки написав святому.      Миколай здійснив мою мрію. Тепер я зможу навчитися кататися на ковзанах.    
...
Переглядів: 628
18.12.2021 -
   Я люблю грати у футбол.    У вільний час ходжу на стадіон біля школи. З друзями залюбки ганяю м’яча. Забив не одного гола.    Спортивні ігри на стадіоні корисні для здоров’я.     
...
Переглядів: 545
18.12.2021 -
— Здрастуй. — Здрастуй. — Як тебе звуть? — Моє ім’я Читалочка. А як тебе звуть? — Моє ім’я Деніел. — Як справи? — Добре, дякую. А як твої? — Добре також. Дякую. — До побачення, Читалочка. — До побачення, Деніел.    
...
Переглядів: 1388
18.12.2021 -
    Мені подобається футбол.     Я з татом вболіваю за нашу збірну. Намагаюся не пропускати жодної трансляції їхніх  матчів.     Також залюбки дивлюся змагання міжнародного рівня. Гравці захоплюють своєю майстерністю.     
...
Переглядів: 597
18.12.2021 -
    Мені подобаються зимові свята.     Від Нового року чекаю подарунків. Хочу знову одягнути маскарадний костюм. Люблю через вікно дивитися на новорічний салют. У вихідні залюбки на відвідаю бабусю і дідуся.     Новий рік - це радісне свято!    
...
Переглядів: 925
17.12.2021 -
  Мене зацікавив парк динозаврів.   Цікаво побачити тварин, яких бачив на малюнках, об’ємними. А ще вони рухаються і видають звуки.   Впевнений, що дізнаюся багато нового про цих давніх тварин! ***     У зоопарку я побачила слона.     Тварина поважно ходила по вольєру. Слон зовсім не зважав на відвідувачів зоопарку. Великими вухами і хвостом відмахувався від мух. Набирав хоботом пісок і сипав на себе.      Слон – це велика тварина.
...
Переглядів: 488
17.12.2021 -
   Я мрію побувати в Туреччині.    Там гарні готелі для туристів. Можна побачити традиції іншого народу.    Хочу цікаво відпочити і засмагнути.        Я мрію побувати у Франції.       Хочу побачити Ейфелеву вежу. Було би чудово гуляти на Єлисейських полях, на берегах Сени. Побачити реставрацію всесвітньовідомого собору Нотр-Дам.    
...
Переглядів: 696
17.12.2021 -
   Мені хотілося би потрапити на томатний фестиваль.    На такому святі усім весело. Цікаво побачити томатні ріки, потім відмитися зі шлангу  пожежної машини.     Томатний фестиваль мені нагадує гру в сніжки.    
...
Переглядів: 506
17.12.2021 -
   День народження – найцікавіше свято.    Його відзначаємо щороку. Минулорічне свято провів з друзями в аквапарку.    Усім було дуже весело та цікаво. Я також отримав гарні подарунки.  
...
Переглядів: 453
17.12.2021 -
   Мене звати Василь.    Таке гарне ім’я вибрав для мене батько. Грецькою мовою воно означає царський.    Своєю поведінкою намагаюся відповідати цьому імені.     ***       Мене звати Тарас.     Я зі своїм другом тезки. Ім’я Тарас грецького походження. Воно означає бунтівник. Ми також любимо стояти за правду.     Мені з другом подобаються наші імена.  
...
Переглядів: 494
17.12.2021 -
   В Україні також є мальовничі місця.    У Карпатах можна побачити чисте озеро Синевир. Навесні манить туристів Долина нарцисів. Цікаво побувати в заповіднику «Асканія-Нова».    Мальовничі місця ваблять багатьох туристів.          У Карпатах є Долина нарцисів.     У затишній долині між високих гір росте безліч нарцисів. Навесні туристів чарує дивовижний квітковий килим.      Долина нарцисів – це
...
Переглядів: 451
17.12.2021 -
   Торти – мої улюблені ласощі.    Вони дуже смачні та поживні. Мама пече їх на свята. Залюбки допомагаю під час приготування.      Я люблю смакувати торти.    
...
Переглядів: 531
17.12.2021 -
Мене звати Сергій Биков. Зараз мені дев’ять років. Я живу в столиці України. Навчаюся в четвертому класі.   ***
...
Переглядів: 429
17.12.2021 -
  Я мрію стати ландшафтним дизайнером.   Саме тому хочу здійснити віртуальну подорож у парк «Софіївка». Він знаходиться у місті Умані. На моніторі зможу уважно роздивитися чудовий парковий дизайн.   Віртуальна подорож буде цікавою для мене.     ***      З нетерпінням чекаю екскурсії до зоопарку.  Мрію побачити живого слона й носорога. Зробити селфі біля жирафа і потішних мавпочок. Спостерігати за купання у басейні товстелезного бегемота.
...
Переглядів: 427
17.12.2021 -
   Я чудово провів літні канікули!   З батьками побував на Чорному морі. Відпочивав у мальовничому селі, де мешкають бабуся з дідусем. Ми ходили в ліс по гриби та ягоди. Познайомився з новими друзями.  Як чудово, що є літні канікули!
...
Переглядів: 427
17.12.2021 -
   Є  дуже важливі професії. Наприклад, лікар.    Він лікує певні захворювання, позбавляє болю. Часто лікар рятує життя людини. Ця професія дуже складна і потрібна. Щоб стати лікарем, необхідно багато вчитися.        Лікар  – дуже важлива професія.     
...
Переглядів: 852
9.09.2021 -
  Я мрію бути відеоблогером. Це зовсім нова, але дуже цікава професія.   Хотів би розповідати людям про дивовижні місця нашої Землі. Я дуже люблю подорожувати. Міг би побувати у різних куточках рідної країни. Залюбки відвідав би інші держави. Звичайно, поїхати кудись самому, щоб потім розповісти людям про цікаві місця, звичаї та життя їхніх  мешканців – це дуже мало. Така професія вимагає додаткових знань, щоб стати найцікавішим розповідачем.      
...
Переглядів: 426
9.09.2021 -
   Чи корисний лимонад для людини?     Одні люди вважають його шкідливим. Усі знають, що він містить багато цукру. Такі продукти висококалорійні. Їхнє надмірне вживання веде до ожиріння, хвороби. Часто для смаку і тривалого зберігання виробники додають барвники, есенції. А вуглекислий газ сприяє руйнуванню емалі зубів.     Але цей напій має як противників, так і прихильників. Вони переконані, що лимонад – це навіть корисний напій. Особливо тоді,
...
Переглядів: 4756
9.09.2021 -
Назад
Вперед